PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Casper Bilgisayarlarda Performans Devrimi

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 01-11-2017 / 31-12-2017
Kampanya Özeti:

Sevdiği Oyun İçin Kuyrukta Bekleyenler, OYUNA BAŞLIYORUZ !!

Casper'in Performans serilerinden size en uygun olan Bilgisayarı seçin ve Performansı bütçenize göre belirleyin...

GÜCÜ KEŞFEDİN !!!

Daha fazla seçenek için www.epttavm.com.tr

Vigo Akıllı Isıtıcılar Kampanyası

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 07-10-2017 / 31-01-2018
Kampanya Özeti:

Yeni Nesil Vigo Isıtıcılar, özellikle son dönemde en çok tercih edilen ısıtıcı türü olarak göze çarpmaktadır. Birçok özelliği ile kullanıcıların tercih ettiği bu ısıtıcılar, özellikle düşük enerji tüketimi ile doğalgaza alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaptığımız testlere göre saatlik enerji (elektrik) sarfiyatı ortalama 0,45 TL** gibi rakamlara gelen Vigo ısıtıcılar, bu kadar çok satılmasının tesadüf olmadığını göstermektedir. Şık tasarımları ve akıllı çözümleri ile Vigo ısıtıcılar, özellikle havaların soğuduğu dönemlerde hoş bir detay olarak yavaş yavaş hayatımıza katılacaklardır.

Üretici firmanın paylaştığı veriler de aşağıdaki gibidir;

•    Elektronik kumanda ünitesi sayesinde olmasını istediğiniz oda sıcaklığını ayarlayabilir, dilerseniz otomatik açma ve kapama ayarı da yapabilirsiniz. Ortam sıcaklığı ayarladığınız oda sıcaklığına geldiği zaman cihaz enerji çekişini durdurur. Isıtıcının akıllı enerji kullanımını sağlayan elektronik termostat sayesinde sürekli kullanımdan kaynaklı enerji çekişi kısıtlanmış olur. Sadece ihtiyaç duyulduğu kadar güç kullanarak düşük enerji kullanımı sağlar.
•    Hassas oda sıcaklık kontrolü, Çocuk kilidi, IP24 özelliği (Su koruma sınıfı), Akıllı enerji sistemi, Ortam sıcaklık göstergesi, Enerji tüketim göstergesi, Zaman ayarlı açma kapama, Askılı ve sabit ayak seçeneği, Kaliteli fırınlanmış boya, Elektronik termostat, %100 Türk malı.

•    Elektrikli Panel Konvektörlerin çok kısa sürede ısınmaları, boyut olarak az yer kaplamaları ve hafif olmaları en büyük üstünlükleridir. Cihaz içerisine yerleştirilen rezistans üzerindeki alüminyum kanatçıklarla ısınma sağlanır. Gövdenin alt eteğinde bulunan kanallardan giren soğuk hava rezistansın ısınan kanatları arasından geçerek ön kapak üzerindeki hava kanallarından sıcak hava olarak dışarıya çıkar. Bu şekilde dolaşan hava doğal bir ısı taşınımı yaparak bulunduğu ortamı ısıtır. Piyasadaki bazı ısıtıcıların aksine sadece ışın gören yüzeyleri değil tüm ortamı homojen bir şekilde ısıtmaktadır. Özel tasarımıyla bulunduğu ortamda güzel ve dekoratif bir görünüm sağlar.

•    Benzerlerine oranla çok daha fazla olan konvektör yüzey alanı sayesinde dengeli ısı dağılımı sağlayarak havadaki tozu yakmaz, kötü koku oluşturmaz ve yaşadığınız ortamı daha ferah tutar, bu sayede alerji, astım ve diğer solunum yolu rahatsızlıkları çeken insanlar için konforlu ve sağlıklı bir ısınma sağlar. Modern tesislerimizde yüzey temizleme ve kullanılan boya içerisinde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.

•    Vigo Elektrikli Konvektör’de güvenliğe önem verilmiştir. "Elektrikli Panel Konvektör" modelinde duvara montaj, yere sabit ayak ve taşınabilir ayaklı seçenekleri mevcuttur. Ambalaj içerisinde plastik ayaklar mevcuttur.** Yapmış olduğumuz testler amatörce yapılmış enerji ölçüm cihazları ile 8 saatlik enerji sarfiyatı baz alarak sadece ürün hakkında bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Küçük Ev Aletlerinde %40'a Varan İndirim...

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 01-11-2017 / 30-11-2017
Kampanya Özeti:

Küçük Ev Aletlerinde %40'a Varan Özel İndirimleri Kaçırmayın

Kişiye Özel Masaüstü Bilgisayarlar

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 01-11-2017 / 31-12-2017
Kampanya Özeti:

Kişiye özel bilgisayar diyorsak gerçekten öyle...

Sizin için özel olarak tasarlanmış bilgisayarın içindeki parçaları istediğiniz gibi seçebildiğinz isterseniz tüm parçaları ile isterseniz sadece kasa olarak sahip olabilirsiniz. Toplattığınız bilgisayarlar 2 Yıl garanti kapsamında olup, yedek parçasını her zaman bulabileceksiniz.

Oyunculardan, ofis kullanımına kadar her kullanıma uygun bilgisayarlar ve daha fazlası için www.epttavm.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz...

Çok iddialıyız...


Bilgisayar bileşenleri ihtiyaçlarınız için http://www.epttavm.com/kampanyalar/gaming-kampanya linkteki kampanyayı inceleyebilirsiniz.

Barkod Ürünleri Fırsatları

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 01-11-2017 / 31-12-2017
Kampanya Özeti:

İhtiyacınız Olan Tüm Barkod Ürünlerini kargo ve fiyat avantajı ile www.epttavm.com ' da bulabileceğinizi biliyor muydunuz ?

Barkod Yazıcılar, Barkod Okuyucular, Termal Yazıcı Ve Fiş Yazıcılarına Kadar Tüm Profesyonel Ekipmanlarını En Uygun Fiyatlara Sahip Olun Diye Özel Ürünler Özel Fiyatlar İle..


Daha fazlası için http://www.epttavm.com/itemlist/bilgisayar/barkod-urunleri ziyaret edebilirsiniz...

Araca Özel Paspaslar

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 02-11-2017 / 31-12-2017

Veri Depolamada İddialıyız

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 10-11-2017 / 31-12-2017
Kampanya Özeti:

Bilgisayar Harici Ve Dahili Harddisklerde baştan çıkaran kampanyaya bir göz atın deriz...

ePttAVM Kargo Bizden Kampanyası

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 01-05-2017 / 31-12-2017
Kampanya Özeti:

*Kampanya 5Kg/Desi limitlerine dahil olan ürünlerimiz arasında geçerli olacaktır. 

*Kampanyadan faydalanmak için Aynı Mağaza içerisinde 100 TL ve üzerinde bir tutarda alışveriş yapılması gerekmektedir. *5Kg/Desi limitlerinin üzerinde Yapılacak alışverişlerde ePttAVM.com Kargo desi tarifesi üzerinden ücretlendirme gerçekleşecektir. 

*Kampanya ePttAVM.com web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerlidir olacaktır. 

*ePttAVM.com önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 *Mağaza : ePttAVM üzerinde satış hizmeti sunan firmaları nitelemektedir.