PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Kış Gözünüzü Korkutmasın!

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 15-10-2019 / 31-10-2019
Kış Gözünüzü Korkutmasın!

Kış Gözünüzü Korkutmasın!

Yeni Nesil Vigo Isıtıcılar, özellikle son dönemde en çok tercih edilen ısıtıcı türü olarak göze çarpmaktadır. Birçok özelliği ile kullanıcıların tercih ettiği bu ısıtıcılar, özellikle düşük enerji tüketimi ile doğalgaza alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaptığımız testlere göre saatlik enerji (elektrik) sarfiyatı ortalama 0,45 TL** gibi rakamlara gelen Vigo ısıtıcılar, bu kadar çok satılmasının tesadüf olmadığını göstermektedir. Şık tasarımları ve akıllı çözümleri ile Vigo ısıtıcılar, özellikle havaların soğuduğu dönemlerde hoş bir detay olarak yavaş yavaş hayatımıza katılacaklardır.

Üretici firmanın paylaştığı veriler de aşağıdaki gibidir;

•    Elektronik kumanda ünitesi sayesinde olmasını istediğiniz oda sıcaklığını ayarlayabilir, dilerseniz otomatik açma ve kapama ayarı da yapabilirsiniz. Ortam sıcaklığı ayarladığınız oda sıcaklığına geldiği zaman cihaz enerji çekişini durdurur. Isıtıcının akıllı enerji kullanımını sağlayan elektronik termostat sayesinde sürekli kullanımdan kaynaklı enerji çekişi kısıtlanmış olur. Sadece ihtiyaç duyulduğu kadar güç kullanarak düşük enerji kullanımı sağlar.
•    Hassas oda sıcaklık kontrolü, Çocuk kilidi, IP24 özelliği (Su koruma sınıfı), Akıllı enerji sistemi, Ortam sıcaklık göstergesi, Enerji tüketim göstergesi, Zaman ayarlı açma kapama, Askılı ve sabit ayak seçeneği, Kaliteli fırınlanmış boya, Elektronik termostat, %100 Türk malı.

•    Elektrikli Panel Konvektörlerin çok kısa sürede ısınmaları, boyut olarak az yer kaplamaları ve hafif olmaları en büyük üstünlükleridir. Cihaz içerisine yerleştirilen rezistans üzerindeki alüminyum kanatçıklarla ısınma sağlanır. Gövdenin alt eteğinde bulunan kanallardan giren soğuk hava rezistansın ısınan kanatları arasından geçerek ön kapak üzerindeki hava kanallarından sıcak hava olarak dışarıya çıkar. Bu şekilde dolaşan hava doğal bir ısı taşınımı yaparak bulunduğu ortamı ısıtır. Piyasadaki bazı ısıtıcıların aksine sadece ışın gören yüzeyleri değil tüm ortamı homojen bir şekilde ısıtmaktadır. Özel tasarımıyla bulunduğu ortamda güzel ve dekoratif bir görünüm sağlar.

•    Benzerlerine oranla çok daha fazla olan konvektör yüzey alanı sayesinde dengeli ısı dağılımı sağlayarak havadaki tozu yakmaz, kötü koku oluşturmaz ve yaşadığınız ortamı daha ferah tutar, bu sayede alerji, astım ve diğer solunum yolu rahatsızlıkları çeken insanlar için konforlu ve sağlıklı bir ısınma sağlar. Modern tesislerimizde yüzey temizleme ve kullanılan boya içerisinde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.

•    Vigo Elektrikli Konvektör’de güvenliğe önem verilmiştir. "Elektrikli Panel Konvektör" modelinde duvara montaj, yere sabit ayak ve taşınabilir ayaklı seçenekleri mevcuttur. Ambalaj içerisinde plastik ayaklar mevcuttur.** Yapmış olduğumuz testler amatörce yapılmış enerji ölçüm cihazları ile 8 saatlik enerji sarfiyatı baz alarak sadece ürün hakkında bilgi vermek için hazırlanmıştır.