PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

2 Yıl Garantili Teşhir Notebooklarda Kampanya

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 23-12-2019 / 31-01-2020
2 Yıl Garantili Teşhir Notebooklarda Kampanya

2 Yıl Garantili Teşhir Notebooklarda KampanyaTeşhir Ürünü Nedir?

Öncelikle kısa bir bilgi mahiyetinde Teşhir sözlükte gösterme/sergileme anlamına geldiği belirtilmekte. Konumuz dan devam edecek olursak teşhir ürünleri genelde mağazalarda örneğin telefon stantları veya bilgisayar stantların da sergilenen test edebilmemiz için açık halde duran ürünlere diyoruz. Örnek olarak bilgisayar ve telefonu verdim ama her sektörde teşhir ürün olabilmektedir. Teşhir Ürünü Alınır mı?

Teşhir ürünler alınır mı? sorusunun sorulmasının sebebi örneğin kapalı kutu  bir ürünün teşhir ürünü olması halinde normal fiyatının altında  fiyatlarda satılması gibi durumlar olduğundan kullanıcılara cazip gelmesinden dolayıdır.

Bu ürünleri almadan önce kesinlikle ürünü iyi incelenmesi etrafında veya donanımında bir sorun olup olmadığına iyi bakmak gerekiyor. Ayrıca çoğu teknolojik ürün satan mağazalar satın aldığınız tarihten itibaren adınıza fatura düzenleyip ürünü garanti kapsamına almaktadır. 

Bu konu da “alınabilir” diyebiliriz. Ancak üstte belirtiğim gibi üründe kozmetik anlamda özellikle yıpranma veya deforme gibi durumlar olabilir bu nedenle cihazları alırken bunu göz önünde bulundurarak almak gerekiyor. Tabi-ki bu durum hiç olmama durumu da olabilir çünkü bazı teşhir ürünleri kutusunun açılması haricinde 0 cihazdan farksız olabiliyor.


Kampanyamızda ki bu ürünlerde kısa süre ile teshir edilmiş ya da Markadan kutusu yırtıldığı için vs durumlardan dolayı Outlet ya da teshir kategorisine alınmaktadır.,

Ürünler Fatura kesim tarihinden itibaren 2 Yıl Türkiye Garantili ürünlerdir. Gönül Rahatlığı ile satın alabilirsiniz.