PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Sevgililer Günü

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 01-01-2017 / 14-02-2017
Sevgililer Günü

Sevgililer Günü

14 Şubat Sevgililer günü yılın en özel günlerinden birisidir. Sadece sevgiliye değil eşinize de bir sevgililer günü hediyesi almadığınız zaman eşler arasında problem yaşanması kaçınılmaz olabilir. Sevgililer günü hediyesi illaki çok pahalı ürünlerden olması gerekmiyor. Burada önemli nokta özellikle kadınlar için çok önemli olan, erkeklerin de pek ses çıkartmasalar da mutlaka hediye bekledikleri o özel günü es geçmemek! Neyse ki bunun için Sevgililer Günü kampanyası ile pek çok özel ürüne hesaplı fiyatlardan ulaşılabiliyor. Ayrıca aklınızı kurcalayan - sevgiliye ne hediye alınır – sorusunun uykularınızı kaçırmasına da gerek yok. Çünkü sevgililer gününe özel hediye seçenekleri 14 şubat gelmeden bir bir önünüze sıralanmış olacak. Peki, erkek sevgiliye hediye ve kadın sevgiliye hediye seçenekleri neler? 

Erkek Sevgiliye Hediye

Erkek sevgiliye hediye almak her ne kadar zor bir seçim gibi görünse de artık erkekler için o kadar fazla hediye seçeneği var ki, içlerinden biri mutlaka sevgilinize hitap edecek uygun bir hediye seçeneği olacaktır. Öncelikle erkek sevgiliye ne hediye alınır sorusunun cevabı onun tarzı ve ilgi alanları ile doğru orantılı verilmesi gereken bir cevaptır. Eğer teknolojik oyuncaklara ilgi duyan bir sevgiliniz varsa sizin için önerimiz; Apple Airbook, Apple Watch ya da farklı bir akıllı saat, Samsung tablet olabilir. Ayrıca online oyun oynamayı seven bir eşiniz ya da sevgiliniz varsa ve siz bu konudan rahatsızlık duymuyorsanız ona bir oyuncu Mouse hediye edebilirsiniz. PS4 oyunları da işinizi görür. Emin olun dünyanın en iyi sevgilisi/eşi siz olacaksınız. Kişisel bakımına önem veren, temizlik ve düzen takıntısı bir sevgiliniz varsa ona alacağınız hediye kesinlikle tıraş setleri, en popüler erkek parfümleri, erkek kol saati ya da erkek gözlük olabilir. Titiz ve bakımına önem veren erkekler bu tarz kişisel hediyelerden çok hoşlanır. 

Kadın Sevgiliye Hediye

Kadın sevgiliye hediye almak aslında oldukça basittir. Sebebi ise kadın sevgiliye alınacak hediye seçeneklerinin hem fazla olmasıdır. Örneğin romantik hediyeler ile başlayalım. Bir kutu çikolata, gül ve içerisinde bir aksesuar olan set yanına iliştirilecek romantik bir not ile oldukça iyi bir hediye olacaktır. Ancak sevgililer gününde kadınlara alınacak hediyelerin başında açık ara kadın parfümler olduğunu da söyleyelim. Coco Chanel, Prada, Gucci, Roberto Cavalli markalı parfümler en çok tercih edilen kadın parfümler arasında bulunuyor. Ayrıca eğer daha kalıcı ve her daim sizi hatırlatacak bir hediye almak isterseniz kesinlikle kadın kol saatleri ve kadın mücevherlere de göz atmalısınız. Birbirinden farklı marka ve model arasından eminiz bir tanesi sevdiğinize yakışacak model olacaktır. Tek taş yüzükler ise 14 Şubat sevgililer günü için harika bir kadın sevgiliye hediye seçeneği olacaktır. 

Sevgililer günü için her şeyden önemlisi alacağınız hediyeyi sizin ona özel seçmiş olmanız ve onu bu özel günde düşünmeniz olacaktır. Sevgililer günü hediyeleri için kampanya sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!